serie a

Iako je ovo sjajna vijest za Nikolu Kalinića, Hajduku se baš i neće sviđati

21.01.2022 u 22:55

U prvoj utakmici 23. kola talijanske Serie A, Hellas Verona na čijoj klupi sjedi naš Igor Tudor, pobijedila je na svom stadionu Bolognu 2:1. Pobjednički pogodak za domaćine zabio je bivši hrvatski nogometni reprezentativac Nikola Kalinić

Već se neko vrijeme piše kako će Nikola Kalinić u siječanjskom prijelaznom roku napustiti Hellas Veronu te preseliti u redove splitskog Hajduka.

Navodno su Kalinić i Hajduk već dogovorili sve detalje, no čeka se odluka Tudorovog kluba i pristanak na prijevremeni prekid ugovora, a nakon čega bi Kalinić mogao preseliti na Poljud.

Međutim, u Veroni navodno još traže napadačku zamjenu za Kalinića te tek kada je nađu upalit će 'zeleno svjetlo' za ovaj transfer.

Ali s obzirom na to da je Kalinić ovog petka osigurao svojoj momčadi tri važna boda (op.a. ušao je u 74. minuti), zabivši u 85. minuti za konačnih 2:1 i pobjedu nad Bolognom, u Veroni možda procijene da im je bolje zadržati hrvatskog napadača, koji je već upoznat s klubom i načinom Tudorova rada, a uz sve to, i zabija pobjedničke golove, nego da idu tražiti nekakvo neprovjereno rješenje.

Inače, Kaliniću je ovo četvrti gol u sezoni. Preostala dva hrvatska igrača u redovima Verone, Ivor Pandur i Boško Šutalo, cijelu su utakmicu odgledali s klupe.