idemo po medalju

Hrvatski vaterpolisti doznali protivnika, evo protiv koga će igrati u četvrtfinalu SP-a

23.07.2017 u 17:17

Hrvatski vaterpolisti igrat će u četvrtfinalu Svjetskog prvenstva u utorak u Budimpešti protiv Talijana koji su u doigravanju očekivano svladali Kazahstan 12:7

Po tri gola za 'settebello' zabili su Renzuto Iodice i Mirarchi, a po dva Di Fulvio i Bodegas, dok je na vratima prve minute odradio čuveni Tempesti

Talijani su kao drugoplasirani u skupini s domaćinom Mađarskom morali razigravati za četvrtinale, dok je Hrvatska izravno ušla među osam najboljih kao pobjednik skupine.

U prvoj utakmici doigravanja Australija je deklasirala Brazil 8:3 i u četvrtfinalu osigurala dvoboj sa olimpijskim prvacima Srbima. Večeras se još sastaju Grčka i Japan te Španjolska i Rusija.