Hrvatski Dragovoljac je dobro ušao u utakmicu i skoro su šokirali Maksimir u prvoj minuti kada je Frigan promašio 'zicer'. Dinamo je loše izgledao u prvom poluvremenu, ali u nastavku se digao i poveo odmah na početku drugog poluvremena golom Andrića. Smolčić je pred kraj utakmice zabio autogol s kojim su Modri potvrdili svoju pobjedu i tri boda

DINAMO: Livaković - Theophile-Catherine, Dilaver, Franjić - Špikić, Mišić, Tolić, Bočkaj - Petković - Andrić, Oršić

HRVATSKI DRAGOVOLJAC: Matić - Smolčić, Galešić, Vulikić - Majstorović, Brtan, Hodža, Jurišić - Frigan, Perić, Karrica

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/Arenasport
  • +13
HT Prva liga: Dinamo - Hrvatski dragovoljac, 3.4.2022. Izvor: Pixsell / Autor: Slavko Midzor/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 81’

GOOOOL!! Baturina se sjurio u šesnaesterac i odigrao povratnu loptu koji je obrana Dragovoljca odbila u svoju mrežu! Dinamo vodi 2:0

• 78’

Kakav udarac Emrelija! Dinamov napadač je pucao iz velike udaljenosti i greda je spasila Dragovoljac od novog pogotka

• 70’

Nove promjene kod Dinama, Emreli i Moharrami mijenjaju Petkovića i Špikića

• 64’

Tri promjene kod Dragovoljca, Veljača, Braut i Bristrić ulaze umjesto Karrice, Perića i Frigana

• 60’

Tolić je pucao s ruba šesnaesterca i lopta je prošla malo pored gola

• 56’

Dvostruka zamjena kod Dinama, Ademi i Ristovski su ušli umjesto Andrića i Franjića

• 50’

Još jedna dobra prilika za Dinamo! Bočkaj se sjurio u šesnaesterac, ali Šubarić je to lijepo obranio

• 46’

GOOOOL!! Dinamo poveo odmah na početku drugog poluvremena, Bočkaj je našao Andrića u petercu, koji sigurno zabija i Modri vode 1:0