dobar posao u belgiji

'Hrvatski' Club Brugge i dalje je usamljen na vrhu prvenstvene ljestvice

04.02.2018 u 22:53

U derbiju 25. kola belgijskog nogometnog prvenstva Club Brugge, kojeg vodi Ivan Leko, je odigrao 3:3 protiv Sporting Charleroia...

Bio je to sjajan susret sa šest golova i još niz prilika na obje strane. Domaćin je bio bliže pobjede, Lekini odabranici nisu realizirali kazneni udarac, a još su dva puta pogađali okvir gola.

Golove za Brugge zabili su Anthony Limbombe (25), Hans Vanken (50) i Wesley (74), dok su strijelci za gostujući sastav bili Marco Ilaimaharitra (23), Gaetan Hendrikcx (31) i Kaveh Rezaei (80). Za Brugge je cijeli susret igrao Matej Mitrović, dok je Ivan Tomečak ušao u igru u 83. minuti.

Anderlecht nije iskoristio remi Bruggea i Charleroia, odigravši tek 2:2 protiv 'fenjeraša' Mechelena. Anderlecht je mogao do pobjede, ali je Ryota Morioka u 81. minuti kod rezultata 2:2 promašio jedanaesterac.

Oba gola za Anderlecht zabio je Silvere Ganvoula (10, 57), dok su strijelci za goste, koji su osvojili prvi bod nakon šest poraza, bili Hassane Bande (15) i Uroš Spajić (21-ag).

Na ljestvici vodi Club Brugge sa 58 bodova, Charleroi je drugi sa 47 bodova, a Anderlecht drži treću poziciju sa 46 bodova.