• L.K.
  • Zadnja izmjena 11.12.2023 19:38
  • Objavljeno 11.12.2023 u 17:06
Hrvatske rukometašice su odlično krenule u utakmicu i nakon prvog poluvremena su vodile 11:8. U nastavku su u jednom trenutku vodile s čak 6 razlike ali u dramatičnoj završnici su ispustili prednost i Mađarska je upisala pobjedu 23:22

MAĐARSKA: Szollosi-Schatzl, Albek, Debreczeni-Klivinyi, Bode-Biro, Marton, Topfner, Papp, Pasztor, Vamos, Klujber, Juhasz, Bordas, Kuczora, Gyori-Lukacs, Bukovszky, Simon

HRVATSKA: Bešen, P.Posavec, Šenvald, S.Posavec, Mičijević, Milosavljević, Kalaus, Kalaus Zulj, Ježić, Burić, Brkić, Barišić, Birtić, Blažević, Prkačin, Pijević