U posljednjoj utakmici skupine I na rukometnom EP-u Hrvatska je izgubila od Francuske rezultatom 27:30 i tako ostala bez plasmana u polufinale...

Sastav Hrvatske: Stevanović, Alilović, Mihić, Marić, Kopljar, Stepančić, Vori, Gojun, Horvat, Karačić, Mandalinić, Štrlek, Čupić, Musa, Mamić, Cindrić

Sastav Francuske: Doumolin, Gerard, Lagarde, Mem, Karabatić N., Mahe, Abalo, Sorhaindo, Guigou, Karabatić L., Claire, Dipanda, Porte, Tournat, Remili, Caucheteux

• +14
Hrvatska - Francuska (EP u rukometu 2018) Izvor: Pixsell / Autor: Dalibor Urukalovic/PIXSELL
  • 60’

Kraj nesretne utakmice u zagrebačkoj Areni. Hrvatska ide u borbu za peto mjesto, Francuzi i Šveđani u polufinale

• 60’

Mandalinić nije uspio zabiti, Mahe sve rješava pola minute prije kraja! 27:30!

• 59’

Marino Marić brzo zabija pogodak, ali minutu i 20 sekundi prije kraja Dinart traži minutu odmora, kod rezultata 29:27

• 58’

Hrvatski dugi napad nije upalio, Luka Karabatić diže na 29:26 dvije minute do kraja!