IZMJENA PLANOVA

Hrvatska u Beogradu ipak neće gostovati na 'Marakani'

03.07.2013 u 13:40

Bionic
Reading
Dodajte tportal.hr u omiljene izvore

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Dodajte tportal.hr u omiljene izvore

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Kvalifikacijski ogled za Svjetsko prvenstvo između nogometaša Srbije i Hrvatske 6. rujna odigrat će se na stadionu Partizana u Humskoj, saznaje i piše B92

Iako je dosad bilo najavljivano da će se ta utakmica odigrati na stadionu Crvene zvezde, Nogometni savez Srbije (FSS) je promijenio odluku.

Razlog su stolice na južnoj tribini stadiona, odnosno nedostatak istih. Crvena zvezda uklanja stolice sa stadiona zbog 'vječitog derbija', FSS plaća postavljanje novih pred utakmice reprezentacije, ali je ovoga puta to odbio učiniti, piše B92.

tportal Prediktor Prognoziraj rezultate SHNL-a i osvoji vrijedne nagrade Besplatno je i traje minutu — prognoze mijenjaš do prvog zvižduka Zaigraj prediktor.tportal.hr