francuska liga

Hrvat asistirao, a Turci zabijali; Lille stigao do nove pobjede i povećao prednost na vrhu ljestvice

09.04.2021 u 23:28

U prvoj utakmici 32. kola francuskog nogometnog prvenstva Lille je u gostima svladao Metz 2:0 i tako stigao do jedanaeste utakmice na strani bez poraza (devet pobjeda, dva remija). Lille je s tri nova boda ostao vodeća momčad, ima šest bodova razlike i utakmicu više od drugog PSG-a

Lille je stigao do velika tri boda na gostovanju kod Metza, a prema tituli prvaka grabi na hrvatsko-turski pogon!

Burak Yilmaz je u 60. minuti zabio za vodstvo Lillea 1:0, dok je pobjedu potvrdio Mehmet Zeki Celik koji je pogodio za 2:0 u 89. minuti. Treba istaknuti da je asistent za ovaj drugi gol Lillea bio hrvatski reprezentativac Domagoj Bradarić koji je u igru ušao samo minutu ranije!

Uz to treba istaknuti i sjajnog golmana Lillea Mikea Maignana koji je u 17. minuti obranio penal domaćem napadaču Leyi, a uz sve to je imao još nekoliko spektakularnih obrana kojima je usmjerio utakmicu.

Lille sada ima šest bodova razlike i utakmicu više od PSG-a koji svoju utakmicu 32. kola igra u subotu u gostima kod Strasbourga.