'bili' dobili 'lokose' 1:0

Hajduku zaslužena pobjeda i sada je na pet bodova iza Dinama

07.04.2018 u 20:57

Pogotkom Mije Caktaša u 30. minuti dvoboja, hajduk je svladao Lokomotivu te se približio vodećem dinamu na pet bodova zaostatka

Hajduk je pobjedom protiv Lokomotive sačuvao drugu poziciju bez obzira na nedjeljni nastup Rijeke protiv Slaven Belupa, te produžio niz bez poraza protiv 'lokosa' na deset utakmica.

Pogodak odluke zabio je Mijo Caktaš u 30. minuti. Josip Juranović je lijepo ubacio s desne strane, a Caktaš utrčao iz drugog plana i s osam metara glavom zakucao loptu u mrežu.

Imali su domaćini u nastavku još nekoliko prigoda, posebice Toma Bašić koji je u tri, četiri navrata pucao iz daljine.

I kada se već očekivala sigurna pobjeda, te promašaje domaćih skoro je kaznio Radonjić. Međutim, u samoj završnici dvoboja, nije dobro zahvatio loptu te je ostalo 1:0.