U posljednjoj utakmici 12. kola Hrvatski Telekom Prve lige na Poljudu su igrali Hajduk i Cibalia. Vinkovčani su nanizali pet poraza uz katastrofalnu gol-razliku 3-15, a na Poljudu nisu slavili još od travnja 2011. godine. I sada su bili blizu iznenađenja, ali na kraju su 'bili' slavili 2:1

HAJDUK: Stipica - Juranović, Borja Lopez, Ismajili, Memolla - Bašić, Radošević, Hamza - Erceg, Ohandza, Pešić

CIBALIA: Brkić - Peričić, Ikić, Zgrablić, Karamarko - Muženjak, Plum, Stepčić - Štrkalj, Dabro, Galić

• 90’

Kraj utakmice, nakon puno muke Hajduk je pobijedio Cibaliju 2:1

• 90’

Sad se nije proslavio ni Hamza... Spetljao se u šesnaestercu Cibalije, pa je i pao... Tražio je jedanaesterac, no sudac Mlakar nije ništa svirao

• 87’

Cibalija u posljednjim minutama čini sve ne bi li došla do izjednačenja, praktički svi idu prema naprijed, pa je u pozadini dosta 'slobodnog' prostora. To dobro koriste Erceg i Said koji su svako malo u izglednim prilikama. No, Said je vrlo sebičan, već je upropastio dvije izgledne šanse za gol i potvrdu pobjede.

• 78’

Kakav promašaj Saida! Dečko bi mogao u protuavionce, odmah... Erceg je sve napravio, probio lijevi bok, dodao samom Saidu koji je sa šest, sedam metara pucao... Nebu pod oblake...

• 76’

Iznenadna prilika za Cibaliju. Jedna se lopta s(p)retno odbila do Štrkalja koji je prošao po lijevoj strani i pucao. Nije to bilo loše zamišljeno, ali je bilo neprecizno. Lopta odlazi pored gola 'bilih'

• 69’

Ohandza izlazi iz igre, na travnjaku je umjesto njega Said

• 62’

Plum je izveo slobodni udarac s nekih 25, 26 metara. Dobro je pucao, uz stativu, pa je Stipica krajnjim naporom loptu izbio u aut.

• 57’

GOOOOOL!!! Hajduk vodi 2:1! Zabio je Radošević! Erceg je 'poslužio' Radoševića koji je imao vremena naciljati i s nekih 20-tak metara pogoditi gol Cibalije. Brkić je bio nemoćan

• 55’

Ohandza je probio desni bok, pokušao je ubaciti Ercegu koji je utrčavao u prazan prostor. No, Ikić je uklizao na vrijeme i izbio loptu u korner... Ovo je moglo biti vrlo opasno