Nakon slabog prvog poluvremena Hajduka u nastavku Bijeli su ubacili u brzinu više i prekrasnim golom Sahitija u 76. minuti su svladali Lokomotivu na Poljudu. Bitna pobjeda Lekine momčadi prije derbija s Dinamom

HAJDUK: Lučić - Mikanović, Uremović, Elez, Melnjak - Sigur, Krovinović - Sahiti, Benrahou, Dajaku - Livaja

LOKOMOTIVA: Čavlina - Bartolec, Mersinaj, Kalaica, Milićević - Marić, Bubanja - Šotiček, Mudražija, Goričan - Tuci

9. kolo SuperSport HNL-a, Hajduk - Lokomotiva 1:0 (Sahiti, 76') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
9. kolo SuperSport HNL-a, Hajduk - Lokomotiva 0:0 (Poništen gol Krovinovića, 47') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +37
Hajduk - Lokomotiva (9. kolo SuperSport HNL-a) Izvor: Cropix / Autor: Tom Dubravec
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još minimalno 4 minute sudačke nadoknade

• 88’

Ovo je bilo opasno! Tuci je pucao iz okreta s ruba šesnaesterca i lopta je otišla malo preko gola

• 85’

Crveni karton za Lokomotivu! Mersinaj dobio je drugi žuti karton zbog prekršaja na Žaperu

• 83’

Trostruka izmjena kod Lokomotive. Izašli su Šotiček, Bubanja i Bartolec, a ušli Smakaj, Kanižaj i Vranjković

• 80’

Mersinaj je zaradio žuti karton

• 79’

Krovinović je dobio žuti karton

• 76’

GOOOOOL!! Hajduk je poveo protiv Lokosa! Sahiti je pucao s 20-tak metara i zabio je prekrasan gol za 1:0!