U 1. kolu HT Prve lige Hajduk je na Maksimiru pobijedio Lokomotivu. Trener 'bilih' Joan Carrillo odlučio je odmoriti neke svoje igrače jer Hajduk već u četvrtak igra uzvrat 2. pretkola Europske lige protiv Levskog u Sofiji. I u kombiniranom sastavu gosti su bili jači, golove su zabili Ohandza, Erceg i Nižić, a za Lokomotivu je strijelac bio Karačić...

LOKOMOTIVA - HAJDUK 1:3

LOKOMOTIVA: Radelić - Karačić, Majstorović, Kolinger, Datković, Musa - Ivanušec, Šunjić - Majer - Kolar, Doležal

HAJDUK: Stipica - Juranović, Nižić, López, Fomitschow - Radošević, Kožulj, Hamza - Pešić, Erceg, Ohandza

• 90’

Kraj utamkice, Hajduk je na Maksimiru pobijedio Lokomotivu 3:1

• 90’

Igrat će se pet minuta sudačke nadoknade

• 87’

GOOOOOOOOL! Hajdukov kapetan Nižić zabija za vodstvo 3:1

• 71’

Sjajna prilika za Lokomotivu. Musa je ubacio s lijeve strane, a Kolar je pucao s nekih pet, šest metara... Lopta je išla ravno u Hajdukova golmana Stipicu koji je uspio obraniti

• 54’

Ohandza je ukrao loptu na sredini terena, izvrsno je proigrao Ercega koji majstorski zabija za novo vodstvo 'bilih'

• 54’

GOOOOOOOOOL! Hajduk vodi 2:1! Zabio je Erceg

• 47’

Uspjela je Lokomotiva zabiti iz prvog udarca na gol Hajduka! Karačić se najbolje snašao u gužvi, glavom je pogodio za brzinsko izjednačenje

• 47’

GOOOOOOL! Lokomotiva je golom Karačića izjednačila na 1:1

• 46’

Počelo je drugo poluvrijeme utakmice Lokomotiva-Hajduk

• 45’

Završeno je prvo poluvrijeme. Hajduk je bio bolji, a dominaciju je okrunio golom Ohandze te vodi 1:0. Lokomotiva nije uputila niti jedan šut na gol Hajduka