Hajduk je solidno krenuo u utakmicu, ali nisu iskoristili svoje šanse i to je Varaždin kaznio golom Belcara u 40. minuti. U nastavku domaćini su ostali s igračem manje kada je Dabro u 52. minuti zaradio drugi žuti odnosno crveni karton. Karoglanova momčad je to iskoristila preko Sigura koji je u 66. minuti zabio prekrasan gol za konačnih 1:1

VARAŽDIN: Zelenika - Škaričić, Jelenić, Ba, Boršić - Belcar, Postonjski, Lusavec - Šego, Dabro, Drožđek

HAJDUK: Lučić - Sigur, Šarlija, Uremović, Diallo - Krovinović - Sahiti, Kalik, Pukštas, Brekalo - Livaja

24. kolo SuperSport HNL-a, Varaždin - Hajduk 1:1 (Poništen gol Livaje, 79') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
24. kolo SuperSport HNL-a, Varaždin - Hajduk 1:1 (Sigur, 66') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
24. kolo SuperSport HNL-a, Varaždin - Hajduk 1:0 (Crveni karton Dabre, 52') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
24. kolo SuperSport HNL-a, Varaždin - Hajduk 1:0 (Belcar, 40') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +22
Varaždin - Hajduk, SuperSport HNL, 24.2.2024. Izvor: Pixsell / Autor: Vjeran Zganec Rogulja/PIXSELL
  • 90'

Kraj utakmice

• 90'

Trajkovski je pucao s ruba šesnaesterca i lopta je otišla malo pored gola!

• 90'

Igrat će se još minimalno 8 minuta sudačke nadoknade

• 87'

Na stadionu je danas preko deset tisuća gledate što je apsolutni rekord za varaždinski klub

• 85'

Hajduk napada i traži gol za pobjedu! Brekalo je pucao iz gužve u šesnaesteru, ali Zelenika je siguran

• 81'

Poništen gol Livaje zbog zaleđa Uremovića! Drama u Varaždinu

• 78'

GOOOOOL!! Hajduk je preokrenuo utakmicu! Nakon ubačaja Uremović je glavom prebacio loptu do Livaje koji je spretno pogodio za 2:1

• 72'

Nova zamjena kod Hajduka, Hrgović je ušao umjesto Dialla

• 69'

Karoglan radi novu zamjenu, Kleinheisler je ušao umjesto Kalika

• 66'

GOOOOOL!! Hajduk se vratio u utakmicu! Sigur je opalio s ruba šesnaesterca i zabio je prekrasan gol za 1:1!