Derbi 26. kola Hrvatski telekom Prve lige u Gradskom vrtu igrali su Osijek i Hajduk. Bila je to vjerojatno najbolja utakmica ove sezone u domaćem prvenstvu, atraktivna, dinamična, s čak šest golova. Na kraju je derbi završio bez pobjednika, 3:3...

OSIJEK: Malenica - Grgić, Škorić, Šimunec, Barišić - Mioč, Mudražija - Lopa, Marić, Grezda - Boban

HAJDUK: Letica - Juranović, Nižić, Lopez, Fomitschow - Savvas - Radošević, Hamza, T. Bašić - Said, Gyursco

• +10
Hrvatski Telekom prva liga, 26. kolo, NK Osijek - HNK Hajduk Izvor: Pixsell / Autor: Davor Javorovic/PIXSELL
  • 91’

Završen je derbi Osijeka i Hajduka. Na kraju bez pobjednika, 3:3. Ali sama utakmica bila je fenomenalna, vjerojatno jedna od najatraktivnijih i najboljih ove sezone u Hrvatski Telekom Prvoj ligi. Vidjeli smo izvrsnu partiju, čak šest golova...

• 90’

Igrat će se minuta sudačke nadoknade

• 89’

Prilika za Saida, pokušao je lobom prebaciti Malenicu, ali nije uspio

• 87’

Hajduk će do kraja utakmice igrati s igračem manje, Fomitschow je 'pocrvenio' nakon što je zaradio drugi žuti karton

• 80’

Domaćin nastavlja s pritiskom, Osijek želi pobjedu pred svojim navijačima. Sad je pucao Grezda, dobar je to bio pokušaj, ali neprecizan, lopta odlazi pored gola Hajduka

• 78’

GOOOOOOL! Izjednačenje u Osijeku, za 3:3 iz penala zabija Hajradinović

• 75’

Promjena u Hajduku, Mađar Gyurcso izlazi iz igre, na terenu je umjesto njega Rumunj Filip

• 73’

Nova prilika za Osijek, Marić je pucao glavom, ali Letica brani njegov pokušaj

• 67’

Imao je Osijek sada priliku za novo izjednačenje! Boban je izašao sam na Leticu, ali golman 'bilih' ponovno pokazuje svoju klasu, sjajno je reagirao i sačuvao svoju mrežu