Derbi 2. kola Hrvatski Telekom Prve lige na Poljudu su igrali Hajduk i Osijek. U sjajnoj utakmici pred oko 10.000 navijača Osijek je slavio 2:1

HAJDUK: Kalinić - Čolina, Lovrencsics, Simić, Vušković - Vuković, Sahiti, Krovinović - Mlakar, Ljubičić, Livaja

OSIJEK: Ivušić - Jurčević, Škorić, Lončar, Miloš - Žaper, Kleinheisler, Nejašmić - Gržan, Mierez, Bohar

NK Hajduk - NK OSijek 1:0 Livaja 63'

NK Hajduk - NK OSijek 1:0 Livaja '63 Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel Arenasport

NK Hajduk - NK Osijek 1:1 Jurčević 65'

NK Hajduk - NK Osijek 1:1 Jurčević 65' Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel Arenasport

NK Hajduk - NK Osijek 1:2 Pilj 87'

NK Hajduk - NK Osijek 1:2 Pilj 87' Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel Arenasport
  • +9
NK Hajduk - NK Osijek, Hrvatski Telekom Prva liga, 25.7.2021. Izvor: Pixsell / Autor: Ivo Cagalj/PIXSELL
  • 90’

KRAJ! Gledali smo odličan derbi Hajduka i Osijeka! Gosti su na Poljudu slavili 2:1

• 90’

Hajduk je krenuo na sve ili ništa. Traje opsada gola gostiju, ali Osijek se sjajno brani

• 90’

Igrat će se čak sedam minuta sudačke nadoknade. Moglo bi tu biti još svega...

• 87’

GOOOOOOOL! Osijek vodi 2:1! Zabio je Pilj! Puvao je miloš, Kalinić je obranio, a na odbijenu loptu je natrčao Pilj i zabio

• 78’

Opet prijeti Osijek, Kleinheisler je bio u opasnom prodoru. No, Mađar je loše pucao, Kalinić lako brani

• 75’

Kakva bomba Bočkaja! Kalinić je jedva obranio, a lopta se odbila do Miereza koji zabija! No, pomoćni sudac kaže da je Argentinac bio u zaleđu i da gol nije važeći... VAR je provjeravao ovu situaciju, ništa od gola

• 70’

Trostruka zamjena kod Osijeka. Izašli su Bohar, Gržan i Nejašmić, a ušli su Pilj, Bočkaj i Hiroš

• 65’

GOOOOOOOOL! Osijek je izjednačio! Mierez je pucao glavom, Kalinić je obranio, ali odbijna lopta stiže do Jurčevića koji zabija za 1:1! Hajduk je vodio samo dvije minute... Dugo je VAR provjeravao ovaj gol...