U posljednjoj utakmici 2. kola Hrvatski Telekom Prve lige na Poljudu su Hajduk i Lokomotiva odigrali bez pobjednika, susret je završio 1:1

HAJDUK: Ljubić - Mikulić, Hamza, Ivanovski, Juranović - Da Silva Jairo, Said, Jurić, Bašić - Vučur, Fomitschow

LOKOMOTIVA: Grbić - Karačić, Kolinger, Majstorović, Datković - Đurasek, Jakić, Ivanušec, Kastrati - Babić, Radonjić

• +6
Hrvatski Telekom Prva liga, 2. kolo, HNK Hajduk - NK Lokomotiva Izvor: Pixsell / Autor: Miranda Cikotic/PIXSELL
  • 94’

Kraj utakmice! Hajduk i Lokomotiva na Poljudu su odigrali 1:1

• 91’

Sama je završnica, igra se na sve ili ništa na obje strane... Ne bi trebalo čuditi ako u posljednjim sekundama utakmice padne gol, na bilo kojoj strani...

• 90’

Kakva prilika za Hajduk - pucao je Bašić, lopta je išla pod gredu. No, Grbić - bivši golman Hajduka koji sad brani za Lokomotivu - sjajno je reagirao i spasio svoj gol. Izbio je loptu u korner

• 86’

Prijete i gosti, pucao je Datković s ruba šesnaesterca, ali njegov udarac je blokiran pa će biti korner za Lokomotivu

• 80’

Slobodan udarac za Hajduk, pucao je Bašić. Lopta je stigla do živog zida i na kratko 'nokautirala' Ivana Krstanovića... No, napadač Lokomotive brzo se pribrao i utakmica je nastavljena

• 77’

Raspucali su se 'bili', sad je potegnuo Gyurcso. No, bila je to teška pozicija, udaljenost nešto više od 20 metara i ta lopta odlazi pored gola

• 70’

Pucao je Hamza s nekih 20 metara, njegov udarac je 'zapeo' u bloku Lokomotive pa će biti korner za 'bile'

• 64’

Nastavlja se pritisak Hajduka. Sad je Fomitschow pronašao Jaira na 14 metara, Brazilac je pucao, ali bilo je to preslabo i Grbić lako brani taj pokušaj

• 62’

Pucao je Hamza s nekih 25 metara, a golman Lokomotive Grbić nije uspio ukrotiti taj neugodan šut. Šego je krenuo na loptu i pao u kontaktu s gostujućim golmanom, ali sudac Batinić nije pokazao na bijelu točku

• 57’

GOOOOOOOOL! Lokomotiva je izjednačila! Za 1:1 zabija Ivan Krstanivić koji je u igru ušao prije samo dvije minute! Radonjić mu je dao loptu u prostor, a napadač Lokomotive je iskosa s desne strane pogodio suprotni kut gola 'bilih'