U prvom poluvremenu, obje momčadi su stvorile prilike ali nije bilo pogodaka. U nastavku Varaždin je poveo u 53. minuti golom Brodića. Gorica je odgovorila u 74. minuti preko Mitrovića za 1:1. Kada se činilo da će utakmica završiti bez pobjednika Brodić je pobjegao obrani gostiju i zabio svoj drugi gol na susretu za konačnih 2:1 i velika tri boda Kovačevićeve momčadi

VARAŽDIN: Zelenika - Stanić, Stolnik, Jelenić, Pëllumbi - Belcar, Elezi - Šego, Teklić, Drožđek - Brodić

GORICA: Radošević - Tomečak, Raspopović, Krizmanić, Štiglec - Majstorović, Pršir, Mrzljak, Mitrović - Julardžija - Fućak

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +15
Varaždin - Gorica, 26.kolo, SuperSport HNL-a Izvor: Cropix / Autor: Damir Krajac
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 5 minuta sudačke nadoknade

• 88’

GOOOOL!! Varaždin je opet poveo protiv Gorice! Nakon dobre kontre domaćina Brodić je izašao sam pred Radoševića i još jednom je hladnokrvno pospremio loptu u mrežu za 2:0

• 84’

Gorca dominira pred kraj utakmice! Sada je Mitrović pucao s ruba šesnaesterca i lopta je prohujala pored stative

• 80’

Nova prilika za Goricu! Pršir je dobro pucao s ruba šesnaesterca i lopta je otišla malo preko gola

• 74’

GOOOOOL!! Gorica je izjednačila protiv Varaždina! Nakon ubačaja Vojtko je glavom našao Mitrovića koji je dočekao loptu unutar peterca i zabio je za 1:1

• 70’

Banovec je ušao umjesto Droždeka

• 70’

Teklić se ozlijedio i Pilj će ga zamijeniti

• 66’

Dobra prilika za Goricu! Ndockyt se sjurio prema golu i solidno je pucao, ali Zelenika je još jednom odlično reagirao