Gledali smo utakmicu sezone! Istra je na poluvremena vodila 2:1 golovima Bakrara (13', 42'), za domaćina je zabio Bralić u 30. minuti. U drugom poluvremenu gosti su povećali prednost preko Caseresa (55'). I kada su svi mislili da je gotovo Gorica nije odustala i zabila je čak tri gola u četiri minute preko Pršira (11m, 79'), Fućka (81') i Suka (83'). Za goste je Matheus u 94. minuti zabio za 4:4, ali Sopićeva momčad ni tada nije odustala i u 95. minuti su zabili za nevjerojatnih 5:4 i senzacionalnu pobjedu koja ih ostavlja u igri za ostanak u ligi
Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +28
Gorica - Istra 1961, SuperSport HNL, 10.3.2023. Izvor: Pixsell / Autor: Igor Soban/PIXSELL
  • 95’

GOOOOL!! Kakvu seznacionalnu utakmicu gledamo! Gorica je odmah odgovorila, Mitrović je zabio za 5.4!

• 90’

Kraj utakmice

• 90’

GOOOOL!! Istra je zabila za izjendačenje! Matheus se lijepo oslobio za udarac i pospremio je loptu u mrežu za 4:4

• 90’

Igrat će se još 10 minuta sudačke nadoknade

• 81’

GOOOOL!! Gorica je izjednačila! Nakon ubačaja u šesnaesterac, Fućak se najbolje snašao i zabio je za 3:3