Gorica je od početka utakmice pokazala inicijativu i svoju dobru igru su okrunili golom Fućka (63'). Rijeka je imala igrača više zadnjih 10 minuta ali nisu uspjeli izjednačiti i Sopićeva momčad je upisala tri boda koja su ih maknula sa zadnjeg mjesta SuperSport HNL-a

GORICA: Banić - Tomečak, Steenvoorden, Bralić, Štiglec - Raspopović, Pršir - Ndockyt, Fruk, Mitrović - Fućak

RIJEKA:Labrović - Veiga, Galešić, Mitrović, Vukčević - Selahi, Hodža - Ampem, Janković, Marin - Frigan

30. kolo SuperSport HNL-a, Gorica - Rijeka 1:0 (Fruk, 63') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +16
Gorica - Rijeka, SuperSport HNL, 32.4.2023. Izvor: Pixsell / Autor: Marko Prpic/PIXSELL
30. kolo SuperSport HNL-a, Gorica - Rijeka 0:0 (Poništen gol Fruka, 2') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 5 minuta sudačke nadoknade

• 86’

Hodža je dobio žuti karton

• 84’

Ovo je moglo biti opasno! Hodža je dobro pucao s 20-tak metara i lopta je otišla malo preko gola

• 81’

Promjena kod Rijeke. Izašao je Veiga, a ušao Liber

• 80’

Gorica je ostalal s igračem manje! Raspopović je zbog simuliranja dobio drugi žuti odnosno crveni karton

• 69’

Trostruka promjena kod Rijeke, izašli su Selahi, Ampem i Janković, a ušli Banda, Grgić i Djouahra

• 66’

Zamjena kod Gorice, Majstorović je ušao umjesto Fruka

• 63’

GOOOOOL!! Gorica je povela protiv Rijeke! Fućak je pucao s ruba šesnaesterca i zabio je majstorski pogodak za 1:0!

• 57’

Dobra prilika za Rijeku! Frigan je pucao s ruba šesnaesterca i lopta je prohujala pored gola