Hajduk je od početka utakmice bio opasnija momčad i svoju dobru igru su okrunili golovima Dajakua (21'), Žapera (64') i Sahitija (69'). Nova fenomenalna partija Karoglanove momčadi koja suvereno drži prvo mjesto u SuperSport HNL-u

HAJDUK: Lučić - Sigur, Šarlija, Uremović, Diallo - Pukštas, Žaper, Krovinović - Sahiti, Livaja, Dajaku

GORICA: Banić - Munksgaard, Maloča, Krizmanić, Štiglec - Mrzljak, Soldo - Raspopović, Pršir, Mitrović - Vujnović

17. kolo SuperSport HNL-a, Hajduk - Gorica 3:0 (Sahiti, 69') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
17. kolo SuperSport HNL-a, Hajduk - Gorica 2:0 (Žaper, 64') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
17. kolo SuperSport HNL-a, Hajduk - Gorica 1:0 (Prilika Hajduka, 42') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
17. kolo SuperSport HNL-a, Hajduk - Gorica 1:0 (Dajaku, 21') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +48
SuperSport HNL: Hajduk - Gorica, 2.12.2023. Izvor: Cropix / Autor: Vojko Basic
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se minimalno 2 minute sudačke nadoknade

• 83’

Nastavlja se dominacija Hajduka! Odjidja-Ofoe je silovito pucao s distance, ali Banić je dobro reagirao

• 80’

Hajduk kontrolira ritam i mirno privodi utakmicu kraju

• 73’

Ušli su Elez i Benrahou, a izašli Šarlija i Sahiti

• 69’

GOOOOOL!! Novi gol Hajduka! Sahiti je ispratio dubinsku loptu, Banić je istrčao s gola i napadač Bijelih nije imao težak posao!

• 64’

GOOOOOL!! Hajduk je povećao prednost protiv Gorice! Dajaku je iz slobodnog udarca ubacio loptu u šesnaesterac, Žaper je visoko skočio i glavom zabio za 2:0

• 60’

Nova promjena kod Gorice, Kapulica je zamijenio Mitrovića

• 57’

Hajduk dominira u drugom poluvremenu i drugi gol visi u zraku!

• 49’

Dajaku je ubacio dobru loptu šesnaesterac, Pukštas je odlično ispratio, ali pucao je pored gola