POGLEDAJTE pogotke

Golijada u Koprivnici; Slaven ispustio nemoguće, u 90. imao dva gola prednosti, a onda...

08.04.2019 u 20:00

U posljednjoj utakmici 28. kola Hrvatski Telekom Prve lige u Koprivnici su Slaven Belupo i Istra 1961 odigrali 3:3

Pretpostavlja se da je Rudeš budući drugoligaš, ali zato traje borba oko izbjegavanja devete pozicije koja vodi u razigravanje za prvoligaški ostanak. Koprivničani su u ponedjeljak propustili napraviti ogroman korak da se odmaknu od prezadnjeg mjesta, jer su protiv izravnog konkurenta Istre 1961 do zadnjih minuta imali dva gola prednosti, ali....

Domaćin je došao u prednost u 12. minuti iz opravdano dosuđenog penala kojeg je skrivio Latvijac Laukžemis, a siguran realizator bio je Krstanović.

Krivac za najstrožu kaznu Laukžemis iskupio se u 27. minuti kada je iz blizine gurnuo loptu u mrežu za 1:1.

U nastavku su 'farmaceuti' pritisnuli, u 52. minuti izborili su jednu loptu na desnoj strani, a nakon ubačaja Mateus je poentirao glavom.

Samo 12 minuta kasnije gosti su još jednom kapitulirali. Domaći sastav odigrao je sjajnu kontru koju je precizno završio Vidović.

U posljednjim trenucima utakmice Istra 1961 je prvo smanjila preko Fuentesa.

No to nije bio kraj, jer su Puljani uspjeli utrpati još jedan pogodak, strijelac je bio Mierez s 11 metara u sedmoj minuti sudačke nadoknade, te se tako gosti kući vraćaju sa jednim bodom.

Slaven je ostao osmi s 26 bodova, a Istra 1961 je ostala deveta sa 18 bodova.