PREMIERSHIP - 20. KOLO

Gol Klasnića za bod, Torres junak 'redsa'

29.12.2009 u 22:52

U utorak su odigrane dvije utakmice 20. kola engleskog nogometnog prvenstva. Liverpool je svladao Aston Villu 1:0, a Bolton i Hull su odigrali 2:2

Ivan Klasnić je u velikoj formi. Hrvatski napadač postigao je vodeći pogodak za Bolton u 20. minuti protiv Hulla preciznim prizemnim udarcem u lijevi kut gostujućeg vratara. Na 2:0 u 61. minuti povisio je Davies. No, Hull se nije predao, a u junaka se pretvorio Hunt koji je u 71. i 78. minuti dva puta zatresao mrežu za bod.

U drugoj utakmici u Birminghamu, Aston Villa je doživjela drugi poraz u nizu. Nakon Arsenala sada su kod kuće poraženi od Liverpoola. 'Redsi' su do pobjedničkog pogotka došli u posljednjim trenucima utakmice, a strijelac je bio Torres.