na tri boda iza vodećeg

Glasgow Rangers teško do pobjede kod posljednjeg Dundeeja; hrvatski reprezentativac ostao na klupi

20.03.2022 u 16:12

U posljednjem susretu 31. kola škotskog nogometnog prvenstva Rangers je na gostovanju pobijedio Dundee sa 2:1 smanjivši zaostatak za vodećim Celticom na tri boda

Domaćin je poveo već u šestoj minuti golom Christiea Elliotta, no Rangers je u nastavku susreta okrenuo rezultat.

Rangers je mogao izjednačiti u 42. minuti, no James Tavernier nije realizirao kazneni udarac. Gosti su ipak uspjeli poravnati u 64. minuti golom Aarona Ramseyja, a pobjedu Rangersu donio je Connor Goldson četiri minute prije kraja.

Hrvatski reprezentativac Borna Barišić nije nastupio za Rangers.

Aktualni škotski prvak je ovom pobjedom smanjio zaostatak za Celticom na tri boda.

Vodeći Celtic ima 76 bodova, Rangers 73, a treći je Hearts sa 53 boda. Dundee je ostao na dnu tablice, s 23 boda.