ligue 1

[FOTO] Lyon remijem ostao vodeći, ali na vrhu velika je gužva. A sve mu je bliži i Monaco našeg Nike Kovača

09.01.2021 u 23:26

Nogometaši Lyona zadržali su vodstvo na tablici odigravši 2-2 kod Rennesa u utakmici 19. kola francuske Ligue 1

Lyon je sačuvao bod prednosti ispred PSG-a, koji je u Parizu nadigrao Brest s 3-0 pogocima Moisea Keana, Maura Icardija i Pabla Sarabije.

Bordeaux je s 2-1 na svom travnjaku slavio protiv Lorienta, a Toma Bašić je za domaćine cijelu utakmicu. Marseille je odigrao 0-0 kod Dijona, a Duje Ćaleta Car je odigrao svih 90 minuta za goste.

U pobjedi trećeplasiranoga Lillea kod Nimesa (1-0) Domagoj Bradarić je igrao do 65. minute.

Uspješan je bio i hrvatski trener Niko Kovač, jer njegov je Monaco na domaćem terenu svladao Angers 3-0.