formula 1
[FOTO] Lewis Hamilton slavio u pustinjskoj utrci na kojoj je debitirao Mick Schumacher

Izvor: Profimedia / Autor: FLORENT GOODEN / AFP / Profimedia
Lewis Hamilton je odbio sve napade Nizozemca Maxa Verstappena (Red Bull) i ostvario 96. pobjedu u karijeri. Nizozemac je bio najbrži u kvalifikacijama i prijetio je Hamiltonu sve do samog cilja.
-
mbappeu se ne igra...
Šokantna odluka najboljeg francuskog nogometaša; ovo će ozbiljno poremetiti ambiciozne planove 'tricolora'
-
kvalifikacije za sp 2022.
Francuzi pobijedili Kazahstan u utakmici na kojoj je Mbappe promašio penal, a Griezmann srušio nevjerojatan rekord
-
12
stravičan pad
[FOTO] Liječnici su napokon objavili kakvo je zdravstveno stanje nesretnog norveškog skijaša skakača koji je teško stradao na Planici
Drugi vozač Mercedesa, Finac Valtteri Bottas, završio je kao treći.
Utrku su obilježila i dva debija, od čega je onaj Rusa Nikite Mazepina trajao svega tri zavoja jer su u bolidu Haasa zabio u ogradu. Mazepin (22) je u Formulu 1 došao vezama prebogatog oca.
Prvu utrku u karijeri odvozio je i Mick Schumacher, 22-godišnji Michaelov sin, koji je u bolidu Haasa završio kao 16. Mick je debitirao devet godina nakon što je njegov otac odvozio zadnju utrku Formule 1, a on je treći Schumacher u 'oktanskom cirkusu', uz oca i strica Ralfa.
Sljedeća utrka vozi se za Veliku nagradu Emilije Romagne u Imoli 18. travnja.
- Formula 1
- Lewis Hamilton
- Mick Schumacher
- Valtteri Bottas
- Max Verstappen
- aston martin red bull racing
- Velika nagrada Bahraina
- Mercedes AMG Petronas Formula One
- Velikan nagrada Bahraina
- red bull racing f1 team
- mercedes-amg petronas formula one team