serie A

[FOTO] Josip Brekalo senzacionalnim golom pogurao Torino našeg Ivana Jurića do važne pobjede

22.11.2021 u 22:53

U posljednjoj utakmici 13. kola talijanske nogometne lige, Torino je na svom stadionu pobijedio Udinese 2:1, a prvi gol za momčad Ivana Jurića zabio je hrvatski reprezentativac Josip Brekalo

Torino našeg Ivana Jurića upisao je petu ovosezonsku prvenstvenu pobjedu, a s tri nova boda, Torino je poskočio čak četiri mjesta.

Prvi gol na utakmici, i to velemajstorski, zabio je naš Josip Brekalo. Golman Milinković-Savić ispucao je loptu skoro do 16-erca gostiju, Belotti je spustio loptu glavom, točno na volej Brekala, koji je iz prve, s nekih 25 metara, poslao prizemnu loptu malu mrežicu golmana Silvestrija.

Bio je to treći prvenstevni gol Brekala ove sezone.

U 48. minuti Brazilac Bremer zabio je za 2:0, ali gosti se nisu predavali te su u 77. minuti uspjeli smanjiti na 1:2. Pogodak je djelo Forestierija. Naravno, nakon toga, momčad iz Udina pokušavala je stići i do izjednačenja, pa su domaćini u samoj završnici strahovali za pobjedu, a i Milinković-Savić spašavao je suigrače.

Marko Pjaca ušao je u igru u 82. minuti upravo umjesto Brekala.