serie a

[FOTO] Savršena partija Cristiana Ronalda, za samo 32 minute zabio je hat-trick; Milan doma izgubio, a Ante Rebić pocrvenio...

14.03.2021 u 21:29

Cristiano Ronaldo je trebao 32 minute kako bi postigao 'hat-trick' i donio pobjedu Juventusu 3:1 na gostovanju kod Cagliarija u dvoboju 27. kola talijanske Serie A. Milan je na San Siru poražen od Napolija

Cristiano Ronaldo je mrežu domaćina načeo u 10. minuti golom glavom nakon ubačaja Cuadrada. U 25. minuti je Portugalac bio precizan iz kaznenog udarca, a u 32. minuti je zaključio 'hat-trick' nakon dodavanja Chiese.

U nastavku dvoboja gosti su kontrolirali utakmicu, a napadač Cagliarija Giovanni Simeone samo uspio je ublažiti poraz domaće momčadi.

• +5
Cagliari - Juventus, Serie A, 2020/21. Izvor: EPA / Autor: FABIO MURRU

A nogometaši Napolija pobijedili su Milan 1:0 u posljednjoj utakmici 27. kola talijanske Serie A odigranoj na San Siru.

Gol vrijedan tri boda zabio je Politano u 49. minuti.

Hrvatski reprezentativac Ante Rebić ušao je u igru u 60. minuti i u 71. minuti odlično pucao glavom, ali je Ospina obranio njegov udarac pod gredu. U nervoznoj završnici utakmice, Rebić je zbog nesportskog ponašanja zaradio crveni karton.

Milan je ovim porazom ostao devet bodova iza vodećeg gradskog suparnika Intera.