Juniorska lp

[FOTO] Dinamo i drugi puta poražen od Milana. Ni pobjeda kod Chelsea ne jamči Zagrepčanima prolazak dalje

25.10.2022 u 16:19

Juniori Dinama su u utorak u utakmici 5. kola skupine E Lige prvaka mladih izgubili od Milana 1-2.

Poveo je Milan u 25. minuti golom Jordana Longhija, no samo četiri minute kasnije Dinamo dolazi do izjednačenja, a strijelac je Matej Šakota. U drugom poluvremenu u 76. minuti sudac dosuđuje penal za gostujuću momčad nakon prekršaja na Scottiju. Izvođač je Gabriele Alesi i od 77. minute Milan vodi 2-1.

Ovo je drugi poraz mladih Dinama od Milana, u prvoj utakmici talijanski je klub slavio sa 3-0.

U skupini je Dinamo s dvije pobjede i tri poraza treći sa šest bodova. Prvi je Milan sa 11 bodova, drugi je Salzburg s osam, a Chelsea je na četvrtom mjestu s dva boda.

U zadnjem kolu u srijedu 2. studenog Dinamovi juniori gostuju kod Chelsea, ali im ni pobjeda ne jamči prolazak dalje.

• +12
Juniorska Liga prvaka: Dinamo-AC Milan, 25.10.2022. Izvor: Cropix / Autor: Damir Krajac

Najatraktivniji sportski sadržaj je na MAXtv-u! Aktivirajte sportski paket ili saznajte više informacija OVDJE.