OSTALI SU IZGLEDI

Filip Krovinović najavio uzvrat u Solunu, ali i komentirao zamisli trenera Leke

11.08.2023 u 08:02

Nogometaši Hajduka u prvoj su utakmici trećeg pretkola Konferencijske lige, na prepunom Poljudu, odigrali samo 0:0 protiv PAOK-a. A imaju Splićani za ćime žaliti, jer u dva su navrata pogađali i okvir gola

'Bili smo bolji, više smo htjeli pobjedu i gol. Nažalost, lopta nije ušla, tako je to u nogometu, okrećemo se novoj utakmici u nedjelju (Slaven Belupo, op. a.). Što se tiče današnje - završilo je prvo poluvrijeme, čeka nas pakleno drugo u Grčkoj', izjavio je Filip Krovinović pred kamerama HTV-a.

'Sada nije ušlo, što ne znači da neće u četvrtak. Zato radimo i pripremamo se. Spremni smo, na dobrom smo putu i u dobrom naletu. To moramo iskoristiti, treba nastaviti raditi'.

Je li ovo bila utakmica u kojoj je Hajduku nedostajalo sreće?

'Neću pričati o sreći i nesreći. Naravno, u nogometu uvijek treba sreće. Idemo dalje, gotovo je prvo poluvrijeme. U Grčkoj ćemo dati sve kako bismo prošli'.

'Odigrali smo ravnopravnu utakmicu, bili smo i malo bolji, ali nismo zabili. Moramo raditi. U petak je novi trening. U nedjelju nas čeka teška utakmica sa Slavenom. Moramo nastaviti s nova tri boda. Sezona je maraton', nastavio je Krovinović.

'Što se tiče PAOK-a, odigrali su ono što smo očekivali. Dobra, iskusna ekipa, dobri su u obrani i tranziciji'.

Naravno, pohvalio je Krovinović atmosferu.

'To je neupitno. Iz utakmice u utakmicu sve je bolja. Poljud je opet bio pun, nadam se da će tako biti i u nedjelju'.

Novinarka ga je pitala koja je bila zamisao trenera Ivana Leke.

'Zamisao trenera? Kao i svaki put - treba pobijediti. Pripremamo se, što se i vidjelo. On zna puno toga, mi nešto i onda je to dobar spoj', odgovorio je.

Niko Sigur zaigrao je u vezi, što mu je prirodna pozicija nakon što je nekoliko utakmica u Hajduku odigrao na boku.

'Rokas (Pukštas, op. a.) se ozlijedio, upao je Sigur. Podrška smo mu. Treba raditi, mlad je, uz njega smo', izjavio je Krovinović, te poslao poruku navijačima.

'Dat ćemo sve od sebe, nadamo se prolasku. Idemo na to, želimo igrati Europu i to ćemo, nadam se, ostvariti'.