maxtv prva liga

'Farmaceuti' proigrali, u Koprivnici nakon Dinama pala i Istra

07.05.2017 u 20:15

U utakmici bez rezultatskog značaja domaći Slaven Belupo je u Koprivnici pobijedio Istru 2:0 i probio se na peto mjesto ljestvice MAXtv Prve lige

Domaćin je u utakmicu ušao puno agresivnije, no 'farmaceuti' su do vodstva stigli tek u završnici prvog poluvremena. Za vodstvo Slaven Belupa glavom je zabio Katić u 44. minuti.

Autor: youtube

I u nastavku je Slaven Belupo krenuo bolje, inicijativu je okrunio golom već u 49. minuti kada za 2:0 zabija Ivanovski.

Bio je to i konačan rezultat utakmice, Slaven Belupo se s tri nova boda probio na peto mjesto prvenstvene ljestvice, u Koprivnici je nakon Dinama 'pala' i Istra. Puljani, kojima je ovo bio treći gostujući poraz u nizu u kojem nisu uspjeli zabiti gol, ostaju na sedmom mjestu.