za puknuti od muke

[VIDEO] Evo snimke na kojoj se vidi kako Ante Rebić mijenja kopačke, ali i reakcija Zlatka Dalića nakon gola Španjolaca

• S.Š.
  • Zadnja izmjena 29.06.2021 14:03
  • Objavljeno 29.06.2021 u 11:11

Još se uvijek ne stišavaju dojmovi pa ni komentari nakon poraza 3:5 Hrvatske u osmini finala Eura od Španjolske. Doduše, kritike i nisu žestoke, ali 'razvlače' se greške koje su olakšale posao Furiji. Prije svih, Rebićeva, s kraja prvog poluvremena, kada je stajao van terena i mijenjao kopačke

Iako je Hrvatska povela sasvim slučajno, nakon velike greške španjolskog golmana, isto tako olakšala je posao Furiji da u 38. minuti stigne do izjednačenja.

Naime, u tim trenucima Ante Rebić bio je van terena jer je mijenjao kopačke...

'Tvoji suigrači se brane, pate u obrani, a ti izađeš kako bi promijenio kopačke?! Neshvatljivo je da u trenutku kada je lopta u igri, kada je još ostalo sedam minuta do kraja poluvremena, Rebić ide po nove kopačke. Sarabia je iskoristio njegovu neopreznost', rekao je bivši španjolski golman Canizares.

A kako je to izgledalo i što je Rebić radio dok je Pablo Sarabia 'bušio' Livakovića, pogledajte OVDJE.

• +78
Hrvatska - Španjolska, osmina finala Eura, 2021. Izvor: Pixsell / Autor: Goran Stanzl/PIXSELL