TRI UTAKMJICE BEZ POBJEDE

Enriqueov niz koji je zabrinuo Barcelonine navijače

13.12.2015 u 12:02

Barcelona je vodeća momčad lige, no možda će u nedjelju, ukoliko madridski Atletico pobjedi Athletic Bilbao, dobiti novog suputnika na čelu Primere. Međutim, nakon pobjede nad najvećim suparnikom Realom, uslijedili su kiksevi pa se sada treneru Enriqueu počinju tražiti mane

Barcelona je u subotu jedva izvukla domaći bod u okršaju s Deportivom iz La Corune. Istina, igrali su domaćini bez Neymara, ali do 77. minute imali su komfornih 2:0 (Messi, Rakitić) i očekivalo se da će Barcelona uspiati pobjedu.

No, prvo je Lucas Perez smanjio na 1:2, da bi u 86. minuti Álex Bergantiños izjednačio na 2:2.

Pri tom nije nevažno spomenuti i spornu situaciju u kojoj je sudac Jose Sanchez poništio možda i regularan pogodak gostiju.

No, ono što još više brine domaće navijače jest podatak da se Enrique ovakav niz - od čak tri utakmice bez pobjede - nije dogodio otkad je sjeo na klupu katalonskog diva.

Tako su Barcini igrači remijima završili okršaje protiv Valencije, Bayera i Deportiva. A to je dovoljan razlog da se posumnja kako je Barca upala u krizu. I još jednom dopustila suparnicima (Atleticu i Realu) da joj se bodovno posve približe.