BRAZILAC VODIO 6:0...

Đoković već dugo nije doživio ovakav šok

12.05.2016 u 22:11

Najbolji svjetski tenisač Novak Đoković u trećem kolu turnira u Rimu pobijedio je Brazilca Thomaza Belluccija sa 0:6, 6:3, 6:2 nakon jednog sata i 37 minuta igre

Nakon tri i pol godine Đoković je opet izgubio prvi set bez ijednog osvojenog gema.

U prvom setu srpski je tenisač bio neprepoznatljiv, u prva tri gema osvojio je samo jedan poen, a Brazilac je to iskoristio i prvi set osvojio sa 6:0.

Ipak, Đoković je u sljedeća dva seta pokazao zbog čega je najbolji na svijetu. U drugom setu je osvojio sve svoje servis gemove, a jedan break bio mu je dovoljan za osvajanje seta 6:3 i izjednačenje 1:1.

U trećem setu identična situacija na terenu kao u drugom setu. Uz odličan postotak prvog servisa, brzo stigao do dva braka za 5:2 i potom na svoj servis lako došao do konačne pobjede - 6:2.

Novak će u četvrtfinalu rimskog turnira koji se igra na tzemljanoj podlozi igrali protiv Rafaela Nadala u petak oko 15.30 sati.