• L.K.
  • Zadnja izmjena 18.01.2023 17:07
  • Objavljeno 18.01.2023 u 12:47
Gorica je u teškim uvjetima na terenu bila opasnija na početku i stativa je spasila Varaždin od pogotka. U nastavku je bilo još manje šansi, ali domaćin je imao priliku povesti u 90. minuti iz penala. Suk je promašio odnosno Radošević je fantastično obranio i utakmica je završila bez golova

GORICA: Banić - Raspopović, Steenvoorden, Krizmanić, Vojtko - Mrzljak Suk - Mitrović, Pršir, Ndockyt - Jurić

VARAŽDIN: Radošević - Stanić, Stolnik, Jelenić, Kolarić - Puclin, Elezi - Teklić, Pilj, Šego - Brodić

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +7
Gorica - Varaždin (17. kolo SuperSport HNL-a) Izvor: Cropix / Autor: Ronald Gorsic
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 6 minuta sudačke nadoknade

• 90’

Radošević je obranio penal Suku!

• 89’

Penal za Goricu! Perić je srušen u šesnaestercu i sudac je pokazao na najstrožu kaznu