POTVRDIO KLASU

Dino Sokolović osvojio treće mjesto u slalomu

08.01.2015 u 20:00

Najbolji hrvatski skijaš s invaliditetom Dino Sokolović osvojio je treće mjesto u slalomskoj utrci Svjetskog skijaškog kupa za osobe s invaliditetom koja je u četvrtak održana u španjolskom skijaškom centru La Molini

Sokolović je član Mono ski kluba Zagreb, a u Španjolskoj je nastupio u sjedećoj kategoriji i u prvoj vožnji, u kojoj je startao s brojem 58, zauzeo je osmo mjesto da bi u drugoj ostvario najbolje vrijeme koje ga je dovelo na treću stepenicu pobjedničkog postolja. Pobjedio je Njemac Thomas Nolte dok je Japanac Suzuki Takeshi bio drugi.

U La Molini će se od 8. do 11. siječnja održati četiri slalomske utrke Svjetskog kupa za osobe s invaliditetom u kojima će se 64 skijaša iz 16 zemalja natjecati u kategorijama sjedećih, stojećih te slijepih i slabovidnih skijašica i skijaša.