Nogometaši Dinama uvjerljivom su 6:0 pobjedom na Maksimiru protiv Splita u prvoj utakmici polufinala hrvatskog Kupa praktički osigurali plasman u finale u kojem će u svibnju braniti titulu aktualnog pobjednika...

Sastav Dinama: Zagorac – Pivarić, Schildenfeld, Lešković, Stojanović – Antolić, Machado, Ćorić, Sammir, Guilherme - Hodžić

Sastav Splita: Kukić, Jakić, Mikulić, Dupovac, Roglić, Kapetanović, Ugrina, Jurendić, Vuković, Pavlovski, Merajić

Hrvatski nogometni Kup, polufinale:

Dinamo – Split 6:0 (Ćorić 26, 78 Hodžić 37, 51, 66, 81)

• 90’

Kraj na Maksimiru, Dinamo je sve riješio i prije uzvrata u Splitu

• 85’

Ćorić je bio blizu svog hat-tricka, ali Kukić brani njegov oštar udarac

• 81’

GOOOOL za Dinamo! Hodžić po četvrti put zabija, ovaj put s bijele točke! Sam je izborio penal nakon što ga je srušio Jurendić

• 78’

GOOOL za Dinamo! Ovaj je put Hodžić asistent, a Ćorić zabija u suprotni kut svoj drugi pogodak na utakmici

• 77’

Mogao se i Schildenfeld upisati u strijelce, ali zakasnio je na drugoj stativi

• 72’

Pavičić puca nakon odlične akcije, ali nije uspio svladati Kukića

• 66’

GOOOOOL za Dinamo! Hodžić je kompletirao hat-trick glavom uz pomoć braniča Splita, na ubačaj Guilhermea

• 56’

Zaprijetio je i Antolić dalekometnim udarcem, ali malo iznad gola

• 51’

GOOOL za Dinamo! Hodžić je ponovo strijelac koji koristi grešku obrane Splita i zabija iz blizine pokraj Kukića