Nogometaši Dinama igrali su u Izraelu uzvratnu utakmicu 2. pretkola Lige prvaka protiv Hapoela iz Beer Sheve te su nakon pobjede 5:0 iz prvog susreta u uzvratu izvukli 2:2 i plasirali se u sljedeću rundu natjecanja

Hapoel: Goresh - B. Biton, Ohayon, Tzedek, O. Biton - Einbinder, Ogu, Maman - Melikson, Ben Basat, Nwakaeme

Dinamo: Zagorac - Stojanović, Theophile-Catherine, Dilaver, Leovac - Ademi - Hajrović, Gojak, Olmo, Oršić - Budimir

• +18
Hapoel - Dinamo, 2. pretkolo Lige prvaka, 2018/19. Izvor: Pixsell / Autor: Vjeran Zganec-Rogulja/PIXSELL
  • 90’

Gavranović s ruba kaznenog prostora, zamalo preko grede, odmah je uzvratio i domaćin, ali je Zagorac spreman

• 86’

Minute prolaze, Dinamo je u trećem pretkolu i čeka pobjednika dvoboja danskog Midtjyllanda i kazahstanske Astane koja brani 2:1 iz prvog susreta.

• 77’

Dinamo rutinski privodi utakmicu kraju, pomažu mu u tome i domaći nogometaši koji su se predali

• 66’

Dogodio se i prekid, bilo je žestokog naguravanja, a na kraju su kartone dobili Ademi i Maman

• 62’

Ben Basat je zabio, ali signalizirano zaleđe, no opet je obrana modrih bila na 'spavanju'

• 53’

GOOOL Nova brza akcija Dinama, Budimir je na kraju spustio za Hajrovića koji je iz blizine donio izjednačenje

• 50’

GOOOL Olmo je majstorski u prostor gurnuo loptu za Budimira kojem je bila dovoljna sekunda da pobjegne svojem čuvaru i uz pomoć vratnice poentira