Danas u 19.30 (Arenasport 1) Dinamo je u glavnom gradu Gruzije Tbilisiju igrao utakmicu drugog kola kvalifikacija za Ligu prvaka protiv Saburtala. U dugo vremena ravnopravnoj utakmici na kraju je presudila Dinamova veća kvaliteta i 'Plavi' nose ozbiljnu prednost na uzvrat u Zagrebu...

Saburtalo: Miginelšvili; Lakvelheliani, Rehvlašvili, Margvelašvili, Mali; Altunašvili, Tera, Diasamidze, Goncalves; Kohreidze, Rolović

Dinamo: Livaković; Leovac, Perić, Lešković, Pinto; Ademi, Gojak, Kadzior; Oršić, Hajrović; Gavranović

• +11
Saburtalo - Dinamo, 2. pretkolo Lige prvaka, 2019/20. Izvor: Pixsell / Autor: Luka Stanzl/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Ipak nema gola. Sudac je naknadno pokazao da je Kadzior napravio prekršaj u napadu

• 90’

GOOL! Kadzior u četvrtoj minuti nadoknade. Nadskočio je obrambenog igrača domaćih i iz blizine zabio glavom

• 90’

Igrat će se barem četiri minute nadoknade

• 86’

Promjena u Dinamu. Izlazi Gojak, ulazi Šunjić

• 83’

Rolović je bio sam u kaznenom prostoru, ali je ubačenu loptu poslao pored gola s nekoliko metara. Prema snimci izgleda da je bio u zaleđu, no nije jasno je li ga sudac označio

• 79’

U Tbilisiju je prolom oblaka, domaćini gube, pa publika polako odlazi sa stadiona

• 78’

Petković izvodi penal. GOOOL!

• 76’

Penal za Dinamo! Oršić je srušen u kaznenom prostoru

• 75’

Slobodan udarac za Saburtalo. Uz rub kazneng prostora, no poprilično u koso. Udarac odlazi preko gola