26.05.2013 u 18:01

U posljednjem kolu MAXtv Prve lige Dinamo je svladao Hajduk na Maksimiru, Rijeka osigurala Europu, dok je Zadar osigurao opstanak

Tijek utakmice:

Kraj - zaslužena pobjeda domaćih, koji uvjerljivo osvajaju titulu prvaka
90+2' - goool za Dinamo! Brozović je odično realizirao kontru 'modrih' za potvrdu pobjede!
88' - Ibanez probio stranu, pucao u suprotni kut, lopta je prošla pokraj gola
85' - kako stvari zasad stoje Rijeka ide u Europu, a Zadar ostaje u ligi
75' - Ademi puca iz daljine, ali pokraj gola
64' - kakav promašaj! Ivan Jakov Džoni koji je ušao za Hajduk ne uspjeva zabiti iz blizine, nakon odbijene lopte Kelave!
55' - goool za Dinamo! Rukavina pogađa glavom nakon prekida!
47' - Brozović opasno puca s ruba kaznenog prostora, lopta odlazi malo pokraj gola
45+1'- Husejinović zabija, no sudac pokazuje da je zaleđe, iako nije bilo
40' - Brozović pokušava iz daljine, lopta odlazi preko gola
39' - velika prilika za Hajduk! Kouassi je dobio savršenu povratnu loptu od Stojanovića, no lopta mu je prešla preko noge
36' - Vrsaljko puca daleko iznad gola
32' - Krstanović išao sam na Kalinića nakon greške Milovića, no spetljao se i izborio tek korner
31' - nova prilika za goste! Kouassi je probio stranu, ubacio u sredinu, no Caktaš iz voleja nije uspio zabiti
24' - goool za Hajduk! Gosti su izjednačili nakon prekida, Pamić je zabio autogol ovaj put
16' - odličan prodor Oremuša, pucao je Caktaš, ali nije zabio
13' - Husejinović prolazi pokraj dvojice, no puca preslabo da bi svladao Kalinića
6' - goool za Dinamo! Zvonko Pamić je strijelac glavom nakon odličnog ubačaja Pivarića!
3'- Ibanez puca glavom, lopta odlazi preko gola
1' - Dinamo je krenuo u prvi napad, na polupraznom Maksimiru