U 11. kolu Hrvatski Telekom Prve lige Dinamo je na Maksimiru pobijedio Istru 1961 čak 5:0

Dinamo: Zagorac, Lauritsen, Gvardiol, Leovac, Moharrami, Majer, Jakić, Ademi, Oršić, Gavranović, Kastrati

Istra 1961: Jurić, Rafa, Einar, Bosančić, Navarro, Halilović, Blagojević, Arona, Gržan, Vuk, Guzina

Dinamo - Istra 5:0 Tolić (87)

Dinamo - Istra 4:0 Oršić (76)

Dinamo - Istra 3:0 Gavranović (75)

Dinamo - Istra 2:0 Jakić (45)

Dinamo - Istra 1:0 Gavranović (6)

• +4
Dinamo - Istra 1961, 11. kola HT Prva liga, 2020/21. Izvor: Pixsell / Autor: Luka Stanzl/PIXSELL
  • 90’

Završena je utakmica Dinama i Istre, 'modri' nisu imali milosti za goste iz Pule i pobijedili su 5:0

• 87’

GOOOOOOOL! Na Maksimiru je pukla 'petarda', za velikih 5:0 zabio je Tolić

• 84’

Još jedna izmjena kod 'modrih', umjesto Oršića na teren će Hajrović

• 81’

Dvostruka izmjena kod Dinama - zbog ozljede izlazi Gvardiol, a umjesto njega je tu Teophile, dok Atiemwen ulazi umjesto dvostrukog strijelca Marija Gavranovića

• 77’

GOOOOOOL! Dinamo je zabio i drugi gol u samo dvije minute! Sada vodi 4:0, a zabio je Oršić nakon sjajnog ubačaja Kastratija

• 75’

GOOOOOOL! Dinamo vodi 3:0! Ponovno je zabio Gavranović

• 73’

Dvostruka izmjena kod Istre - teren napuštaju Guzina i Vuk, a ulaze Fuentes i Špoljarić

• 65’

Dinamo je u naletu, sada je Oršić glavom pucao iz povoljne situacije, ali njegov pokušaj odlazi preko gola Istre

• 62’

Opet Tolić! Kako je to sjevnulo! Sjajno je pucao, ali pogodio je prečku i ništa od novog gola Dinama

• 59’

Lukav pokušaj Tolića koji je pokušao lobati istrčalog golmana Istre Jurića. No, nije se Jurić dao nadmudriti, obranio je taj pokušaj Tolića