bundesliga

Andrej Kramarić je u strašnoj formi, zabio je pet golova u posljednje četiri utakmice

07.04.2019 u 18:02

Napadač hrvatske nogometne reprezentacije Andrej Kramarić bio je strijelac prvog gola za Hoffenheim u uvjerljivoj 4:0 gostujućoj pobjedi protiv Augsburga u susretu 28. kola Bundeslige

Andrej Kramarić je doveo svoju momčad u vodstvo u 6. minuti najbrže reagiravši na jednu odbijenu loptu te je sa 10-ak metara pogodio nebranjenu mrežu.

Bio je to njegov 15. ovosezonski pogodak u Bundesligi, a u 30. minuti je imao još jednu sjajnu priliku, no udarac iskosa s pet-šest metara sjajno je u gredu uspio odbio domaći golman.

S tri gola u nastavku susreta pobjedu Hoffenheima potvrdio je Belfodil (61, 74, 82).

• +17
Andrej Kramarić, hrvatski reprezentativac i napadač Hoffenheima Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia

Kramarić je igrao do 80. minute za Hoffenheim koji je sada sedmi na ljestvici sa 44 boda, jednim manje od šestog Wolfsburga, dok je Augsburg ostao 15. s 25 bodova, četiri više od 16. Stuttgarta koji se nalazi na poziciji koja vodi u kvalifikacije za ostanak.

Na vrhu je Bayern iz Muenchena sa 64 boda, jednim više od druge Borussije iz Dortmunda.