MAXTV PRVA LIGA

Dinamo poveo u Splitu, katastrofalna reakcija domaćeg golmana

06.11.2016 u 18:49

Od 17 sati se na Parku mladeži igra posljednja utakmica 15. kola MAXtv Prve lige u kojoj Split dočekuje Dinamo (Arenasport 3, MAXtv). Tekstualni prijenos pratite na tportalu

SPLIT - DINAMO 0:1

90' - kraj
88' - vrijeme ide, bit će to četvrta gostujuća uzastopna pobjeda Dinama s 0:1
78' - umalo je Split izjednačio, ubačaj s lijeve strane imao je neugodnu putanju te je prošao zamalo iznad grede na drugoj vratnici
68' - dosta bezopasnih ubačaja Splita, Dinamo ima veći posjed, ali bez pravih zicera i gola s kojim bi riješio utakmicu
58' - nova gužva pred vratima Duke, Henriquezu je lopta skinuta s noge u mat situaciji
53' - Dinamo rutinski održava prednost, Split je prema naprijed nemoćan
46' - počelo je drugo poluvrijeme

40' - Dinamo vlada terenom, ali u završnicama nema mirnoće kod modrih nogometaša
28' - Dinamo traži drugi pogodak, Ćorićev udarac opasno je prohujao
17' - 0:1 - Stojanović je pokušao ubaciti s dense strane, ali je njegova lopta završila u mreži i to kod prve vratnice gdje je bio vratar Duka, gol koji ide na dušu Spiltovog golmana

12' - Dinamova dominacija
4' - Matelov udarac, pored vratiju, ali nije bilo bezopasno
1' - počela je utakmica

------------------------------------------------

'Iz naše perspektive Dinamo je još uvijek lav, svakako favorit u ovoj utakmici, a na nama je da popravimo dojam iz Vinkovaca. Uvjeren sam da je Dinamo veliki motiv za moje igrače i da ćemo biti bolji nego protiv Cibalije. Model igre je ona prva utakmica u Zagrebu u kojoj smo poraženi s minimalnih 1:0. U tom susretu smo imali dvije velike prilike kod 0:0, ali nažalost nismo ih iskoristili. Sigurno bi nam mnogo značilo da u ovom trenutku zaustavimo Dinamo', kaže trener Splita Vjekoslav Lokica.

'Vjerujem da poraz u Sevilli neće biti u glavama mojih igrača, moramo ga zaboraviti i koncentrirati se na hrvatsko prvenstvo. Sretan sam što ćemo ovoga puta na raspolaganju imati mnogo više igrača nego prošli put. Vjerujem da će se Dinamo uskoro podići i vrlo brzo napraviti pomak, te da nam se više neće događati fatalne pogreške. Svjestan sam da neće biti lako, ali mi ćemo pokušati napraviti sve što treba kako bismo Split napustili kao pobjednici', naglasio je kormilar gostiju Ivajlo Petev.