Dinamo se mučio većinu vremena i Rudeš je skoro poveo pred kraj poluvremena, kada je Pasariček pogodio prečku. U nastavku Modri su golom Kulenovića u 76. minuti slomili žilavi Rudeš za konačnih 1:0

DINAMO: Nevistić – Moharrami, Šutalo, Perković, Ljubčić – Sučić, Mišić – Kaneko, Vidović, Špikić – Petković

RUDEŠ: Marković - Ferreira Campos, Pavlović, Tomečak, Šehić - Pasariček, Srbljinović, Bašić - Oddei, Pešić, Topić

18. kolo SuperSport HNL-a, Dinamo - Rudeš 1:0 (Kulenović, 76') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
18. kolo SuperSport HNL-a, Dinamo - Rudeš 0:0 (Prečka Pasaričeka, 44') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +8
SuperSport HNL: Dinamo - Rudeš, 9.12.2023. Izvor: Pixsell / Autor: Marko Lukunic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se 4 minute sudačke nadoknade

• 76’

GOOOOOOL!! Dinamo je poveo protiv Rudeša! Kaneko je glavom spustio loptu Kulenoviću koji je zabio za 1:0

• 71’

Promjena kod Rudeša, Latković ide na mjesto Oddeija

• 69’

Velika šansa za Dinamo! Mišić je našao Kaneka koji je iz dobre pozicije pucao po golu, ali obrana je u zadnji tren očistila loptu s gol linije