Dinamo u četvrtom kolu Europske lige gostuje kod austrijskog Wolfsbergera. Utakmica je na rasporedu u 18:55, a možete ju gledati na Arenasport 3 kanalu MAXTV-a uz izravni tekstualni prijenos na tportalu

WOLFSBERGER - DINAMO

WOLFSBERGER: Kuttin - Novak, Baumgartner, Lochoshvili, Scherzer - Leitgeb - Stratznig, Liendl, Wernitznig - Vizinger, Peretz

DINAMO: Livaković - Moharrami, Theophile, Lauritsen, Gvardiol - Majer, Jakić, Ademi - Kastrati, Oršić, Petković

• +15
Wolfsberger - NK Dinamo, UEFA Europska liga; 26.11.2020. Izvor: EPA / Autor: EXPA/DOMINIK ANGERER
  • 90’

Gotova je utakmica u Klagenfurtu. Dinamo je slavio s 3:0 i tako potvrdio prvo mjesto u skupini.

• 90’

GOOOOL!!! Dinamo vodi 3:0. Sada je sve gotovo! Zabio je Luka Ivanušec koji danas slavi 22. rođendan.

• 83’

Požutio je Novak.

• 82’

Dvostruka izmjena kod domaćina. Izašli su Scherzer i Vizinger, a ušli Giorbelidze i Schmerbock.

• 75’

GOOOOLLLL! Zabio je Bruno Petković! Dinamo vodi 2:0! Sve je napravio Arijan Ademi koji je sjajno probio obranu domaćina i servirao loptu Petkoviću koji ovoga puta s pet metara zabija bez atraktivnih pokušaja.

• 74’

Prve izmjene i kod Dinama. Ušao je Luka Ivanušec umjesto Mislava Oršića, dok je Bartol Franjić zamijenio Lovru Majera.

• 72’

Treća izmjena kod Wolfsbergera. Izašao je Stratznig, a ušao Sprangler.

• 70’

Zahuktala se sada utakmica u Klagenfurtu. Dinamo pokušava povećati prednost i osigurati tri boda, a domaćin želi do izjednačenja.

• 66’

Izašao je Wernitznig, a ušao Joveljić.

• 64’

Sada je bilo neugodno za Dinamo. Petković se ponovno zaigrao u napadu, krenula je kontra domaćina u kojoj je grešku napravio Theophile-Catherine i Vizinger je pucao, ali brani Livaković.