KVALIFIKACIJE ZA LP

Dinamo drhtao do samog kraja ali kući se vraća s pobjedom

12.07.2016 u 23:02

U prvoj utakmici drugog pretkola kvalifikacija za Ligu prvaka, Dinamo je u Skopju stigao do važne pobjede. Kranjčarova je momčad s 2:1 bila uspješnija od momčadi koju vodi bivši 'dinamovac' Goce Sedloski. Uzvrat je sljedećeg tjedna u Zagrebu

TEKSTUALNI PRIJENOS PRATITE OVDJE
----------------------------------------------

VARDAR: Pačovski, Mijušković, Grnčarov, Popov, Hambartsumyan, Spirovski, Gligorov, Kojašević, Fellipe, Asani, Petkovski
DINAMO: Ježina, Măţel, Schildenfeld, Sigali, Stojanovič, Machado, Antolić, Rog, Soudani, Henríquez, Fernandes

90'+5 KRAJ UTAKMICE
90'+2 uzbudljiva završnica u Skopju; prvo je Fellipe pogodio vratnicu a potom je i Obregon zapucao svoju priliku
84' - još jedna prilika za Vardar; sada promašuje Fellipe odnosno njegov slobodnjak odlazi pokraj gola
82' - Balotelli je pogodio vratnicu, još jedna velika prilika za Vardar
80' - nakon kraće pauze koju su igrači dobili zbog velike vrućine, Šovšić je ušao umjesto Roga
75' - Ježina spašava Dinamo, Hambartsumyan je prijetio
71' - mijena i Sedloski; Obregón je ušao a izašao je Asani
68' - Sigali je pogodio okvir gola Vardara, a već u svom prvom kontaktu s loptom Ćorić opasno prijeti Pačovskom
66' - još jedna promjena u Dinamu. Sosa ja ušao umjesto Matela
65' - Ćorić je ušao a neprimjetni Henriquez izašao
62' - u Skopju se igra prilično otovoreno; priliku za Dinamo sada je imao Machado
58' - dvije priliek za 'modre' propustili su Fernandes i Soudani
57' - Kojašević promašio izjednačenje
54' - GGGOOOLLLL - makedonska se momčad vraća, strijelac je Hambartsumyan
51' - žuti karton Matelu nakon starta nad Asanijem
46' - Balotelli i Velkoski ušli su umjesto Petkovskog i Gligorova

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

45'+2 - Grnčarov promašuje, odnosno Ježina brani
45' - Machado je u zadnjim sekundama prvog dijela promašio priliku
37' - Hambartsumyan je promašio priliku
36' - najbolja prilika za domaćine, no Petkovski pogađa okvir gola
35' - Kojašević promašuje za Vardar
30' - dodavač Rogu bio je Soudani, a Marko je lijepo zabio sa sedam, osam metara
30' - GGGOOOLLL - Dinamo već vodi 2:0! Ovog je puta zabio 'modri' igrač - točnije Marko Rog
29' - nakon primljenog gola, Vardar se malo trgnuo, a sada je priliku propustio Armenac Hambartsumyan
28' - nakon grubog starta na Asanija, Fernandes je dobio žuti karton
21' - GGGOOOOLLL - ali kada već Dinamo ne može zabiti, pomogao mu je Mijušković koji je svladao svog vratara; 'asistirao' mu je Fernandes
20' - Machado je izborio korner, nakon kojeg je Schildenfeld promašio
18' - nova prilika za Dinamo; ovog puta neprecizan je Soudani
15' - na drugoj strani uzvratio je Asani, ali Ježina zaustavlja njegov udarac
15' - Dinamo je u ovim trenucima bolji, a dokaz tom je i prilika za Marka Roga
11' - zaredalo je s prekršajima na obje strane, u tri minute čak pet prekršaja
 8' - Popov je prekršajem zaustavio Soudanija
 7' - prva opasnost i pred Ježinom, no posla nije imao jer su njegovi suigrači blokirali udarac Fellipea
 3' - priliku za Dinamo promašio je Fernandes, udarac Čileanca otišao je preko gola
 2' - Dinamo je dobro ušao u utakmicu, Machado je brzo izborio prvi korner, nakon kojeg je blokiran Soudanijev udarac
 1' - počela je utakmica u Skopju

- jedna od Dinamovih uzdanica, Marko Pjaca, ovaj će dvoboj pratiti s tribina; tko zna možda ni za uzvrat neće biti na raspolaganju Zlatku Kranjčaru - jer samo ga milimetri djele od potpisa za Juventus