Remi Dinama i Osijeka na Maksimiru. Gosti su poveli na početku prvog poluvremena golom Fiolića, Modri su većinu utakmice dominirali i napadali ali falio im je pogodak, sve do 80. minute kada je Petković zabio i spasio Dinamo od novog poraza. Krznarova momčad je odigrala solidnu utakmicu ali drugo kolo zaredom nisu uspjeli uzeti sva tri boda

DINAMO: Livaković - Moharrami, Šutalo, Theopihile, Franjić - Gojak - Ivanušec, Mišić, Petković, Oršić - Andrić

OSIJEK: Malenica - Bartolec, Lončar, Škorić, Bočkaj - Nejašmić - Fiolić, Žaper, Topčagić, Gržan - Ndockyt

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel
  • +25
NK Dinamo - NK Osijek, HT Prva liga, 20.11.2021. Izvor: Pixsell / Autor: Sanjin Strukic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice!

• 90’

Tri minute sudačke nadoknade će se još igrati na Maksimiru

• 90’

Još jedna prilika za Modre! Oršić je pucao iz solidne pozicije u šesnaestercu ali nažalost za Dinamo lopta je otišla preko gola

• 88’

Modri sve opasniji! Ivanušec je pogodio stativu nakon ubačaja Leovca

• 80’

GOOOOOOOOOOOL!! Dinamo je napokon zabio, Petković je odlično pucao glavom nakon ubačaja i zabio za izjednačenje

• 75’

Prva šansa za Osijek u nastavku, Mierez je izašao pred Livakovića ali golman Dinama je odlično reagirao i obranio udarac

• 73’

Još jedna zamjena kod Osijeka, Hiroš je ušao umjesto Fiolića

• 72’

Oršić je u svome poznatom stilu pucao s ruba šesnaesterca, ali Malenica je odlično obranio i bit će korner za Dinamo

• 70’

Cijela momčad Osijeka stoji iza lopte i strpljivo se brani, Modri napadaju ali teško je probiti ovakvu obranu