bundesliga

Dani Olmo i RB Leipzig spremno dočekali Bayernov kiks; odahnuti može i izbornik Dalić jer Andrej Kramarić ponovno je na terenu i u akciji

21.02.2021 u 20:54

U posljednjem susretu 22. kola njemačkog nogometnog prvenstva Hoffenheim je pobijedio Werder sa 4:0 ostvarivši prvu pobjedu u zadnja četiri kola.

Golove su zabili Ihlas Bebou (26), Christoph Baumgartner (44), Munas Dabour (49) i Georginio Rutter (90).

Andrej Kramarić je za Hoffenheim igrao posljednjih pola sata.

RB Leipzig je gostujućom pobjedom 3:0 protiv berlinske Herthe smanjio zaostatak za vodećim Bayernom na dva boda minusa, iskoristivši subotnji poraz Bavaraca kod Eintrachta u Frankfurtu.

Momčad Juliana Nagelsmanna nije dozvolila iznenađenje i u Berlinu je uvjerljivo slavila sa 3:0.

Gosti su poveli u 28. minuti golom Marcela Sabitzera na asistenciju Daniela Olma. Na 2:0 je povisio Nordi Mukiele u 71. minuti, a priču je zaključio Villi Orban u 84. minuti.

U prvom nedjeljnom susretu Augsburg i Bayer Leverkusen su odigrali 1:1.

Domaćin je poveo u petoj minuti golom Floriana Niederlechnera, a u četvrtoj minuti sudačke nadoknade izjednačio je Edmond Tapsoba.