Šibenik u 12. kolu HT Prve lige je šokirao Hajduk i zasluženo pobijedio 2:0. Prvo poluvrijeme Šibenik je poveo odličnim golom Mine, a Ćurić je pred kraj utakmice zabio iz kaznenog udarca i riješio pitanje pobjednika. Odlična utakmica golmana domaćih, Lovre Rogića koji je obranio par 'zicera' i tako pomogao svojoj momčadi da dođe do velike pobjede

ŠIBENIK: Rogić - A. Jakoliš, Batarelo, Perić, Čurić, Rak, Bačelić-Grgić, Mina, Marin, M. Jakoliš, Delić

HAJDUK: Kalinić - Lovrencsics, Simić, Katić, Čolina, Sahiti, Fossati, Melnjak, Biuk, Krovinović, Diamantakos

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel Arenasport
  • +9
Šibenik - Hajduk, nogomet, 17.10.2021. Izvor: Cropix / Autor: Tom Dubravec / CROPIX
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Batarelo je dobio žuti karton

• 90’

Pet minuta sudačke nadoknade će se još igrati na Šubićevcu

• 83’

GOOOOOOOL!! Ćurić mirno zabija kazneni udarac i povećava vodstvo svoje momčadi!

• 83’

Kazneni udarac za Šibenik! Katić je napravio prekršaj i sudac je pokazao na najstrožu kaznu!

• 81’

Gustafsson traži rješenje s klupe, Dolček ulazi umjesto Sahitija

• 79’

Zamjena kod domaćina, Bedoya je ušao umjesto Marina

• 76’

Još jedna obrana Rogića! Ljubičić je dobro pucao glavom nakon ubačaja i golman domaćina je to odlično obranio

• 73’

Kakva prilika za Hajduk! Nakon ubačaja Simić je dodao Ljubičiću koji je pucao praktički s gol crte a Rogić je nevjerovatno obranio i spasio svoju momčad!

• 71’

Hajduk je skoro zabio! Nakon ubačaja lopta se odbila do Ljubičića koji je pucao s ruba kaznenog prostora prema praznom golu no lopta je prošla malo pored gola