premier liga

Čudesni preokret Leeds Uniteda; gubio je na gostovanju 0:2, a onda je u sudačkoj nadoknadi zabio za tri boda i bijeg u sigurnu zonu

18.03.2022 u 23:30

U prvoj utakmici 30. kola engleske Premier lige, Leeds United stigao je do tri važna boda a s kojima se udaljava od zone ispadanja.

Wolverhampton Wanderers poveo je 2:0 zahvaljujući golovima Jonnyja Castra u 26. minuti, odnosno Trincãa u 11. minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena.

No, u nastavku su gosti iz Leedsa stigli do čudesnog preokreta.

Doduše, i domaćini su im olakšali posao, jer u 53. minuti nakon drugog žutog kartona isključen je Igrač Wolverhamptona Raul Jimenez a Leeds je iskoristio igrača više.

U periodu od 63. do 66. minute gosti su zabili dva gola (Harrison, Rodrigo), a onda je u sudačkoj nadoknadi za konačnih 3:2 i slavlje gostiju zabio Ayling.