OTOČANI BEZ POBJEDE

Crnogorci zaustavili Engleze, Srbi svladali Škotsku

26.03.2013 u 23:25

Osim Walesa koji je poražen od Hrvatske, do pobjeda protiv država iz bivše Jugoslavije nisu došla ni druga dva britanska predstavnika

Englezi su u Podgorici poveli golom Rooneyja nakon dodavanja Stevena Gerrarda, ali Crnogorci su izjednačili golom Dejana Damjanovića 15 minuta prije kraja i tako izborili ostanak na vrhu svoje skupine. Ipak, morat će ga potvrditi na Wembleyju gdje će im se pružiti meč lopta za odlazak u Brazil.

Tamo sigurno neće putovati Srbi, ali igrači Siniše Mihajlovića isprali su barem dio gorkog okusa poraza u Zagrebu pobjedom protiv Škotske. Oba gola u pobjedi 2:0 zabio je u nastavku Filip Đuričić, a zanimljivo je spomenuti da su Srbi od šest utakmica u kvalifikacijama zabijali u samo dvije i to isključivo Britancima. Nakon pola tuceta Walesu, evo, našli su još jednu obranu kojoj mogu zabiti gol.